Hoppa till sidans innehåll

En ny styrelse valdes på årsmötet den 20'e januari 2019


 

Ordförande, Thomas Hugosson, - ordforande(at)sparvagencykel.se
Vice ordförande, Thomas Söderström, - thomas.soderstrom(at)sparvagencykel.se  
Kassör, Roger Johansson, - kassor(at)sparvagencykel.se  
Ledamot, Christoffer Lindström, - christoffer.lindstrom(at)sparvagencykel.se  

Ledamot, Roger Johansson, - roger.johansson(at)sparvagencykel.se

 
Ledamot, Anders Helsing, - anders.helsing(at)sparvagencykel.se  
Ledamot, Catharina Nilsson, - catharina.nilsson(at)sparvagencykel.se  
Ledamot, Staffan Hedlund, - staffan.hedlund(at)sparvagencykel.se  

 

Ledamot, Lars Ervik, - lars.ervik(at)sparvagencykel.se

 

Styrelsen: nås på e-post på adress- styrelse(at)sparvagencykel.se

Valberedning: nås på adress valberedning(at)sparvagencykel.se

Ansvariga för olika verksamheter i föreningen:

MTB Motion: Anders Helsing, -anders.helsing(at)sparvagencykel.se

MTB Ungdom: Thomas Söderström, - thomas.soderstrom(at)sparvagencykel.se

Lvg Motion: Thomas Hugosson & Lars Ervik, - thomas.hugosson(at)sparvagencykel.se och lars.ervik(at)sparvagencykel.se

Kassör: Roger Johansson, - kassor(at)sparvagencykel.se

Samordnare Vätternrundan: Lars Ervik, - lars.ervik(at)sparvagencykel.se

Klädansvarig: Christoffer Lindström, - christoffer.lindstrom(at)sparvagencykel.se

Uppdaterad: 22 JAN 2018 15:27 Skribent: Lars Ervik
Epost: This is a mailto link

logo_nyttmonster_medtagline

 

IcePower logga

Ekströms Plåt logga

 

 

Trimtex

 TCM

 

 

 

Postadress:
Spårvägen CF - Cykel
c/o Roger Johansson, Majvägen 3, 123 52, Farsta
12352 Farsta

Besöksadress:
Gamla Stockholmsvägen 87E
14132 Huddinge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info